Závěrečná akce oddílu Tuláci 2012

Je to už taková tradice, že na konci skautského roku je poslední akcí našeho oddílu Tuláci přespání v lese. I letos tomu tak bylo. Počasí nám přálo a rosničky hlásily teplou a bezdešťnou noc, naštěstí jim to tentokrát vyšlo.

V sobotu 23.června jsme se sešli v čase oddílovky před Klubovnou. Celá akce byla v duchu naší celoroční hry “army”. Kluci měli za úkol připravit po cestě značky pro opozdilce. V našem oddílovém místě Vlčím doupěti jsme zbudovali ležení s opevněním.

Před večeří, kterou bylo jako každý rok pečené kuře v alobalu podle vlastní receptury, jsme byli odlovit kešku. Kuřata se všem podařilo připravit jedle až přímo chutně.

Zahráli jsme si spoustu her, tou nejdůležitější bylo nepozorovaně se proplížit k bombě – balíčku našlapanému sladkostma.

Ke snídaní byly pochutiny od rodičů a chleba pečený na ohni. po uklizení ležení jsme vyrazili ke Klubovně. Závěrečný pokřik a drobné hry zakončily náš skautský rok.

Již sa těšíme na další, ale ještě předtím na tábor. Zapsal VO Hrach

 

[useyourdrive dir=”15f23hDQkp-KtNXbvGZzqcJBaS_yXy_cV” account=”106774418589027514443″ mode=”gallery” viewrole=”administrator|author|contributor|editor|subscriber|guest” downloadrole=”all”]

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *